MUTLU GEZEGEN ANAOKULU   HATAY - KONAK - İZMİR:

MUTLU GEZEGEN ANOKULU
MUTLU GEZEGEN ANOKULU   KARABAĞLAR / HATAY
Adres : Murat Reis Mah. 242.Sokak No:27/1A Hatay | Konak - İzmir
Telefon : 0232 231 12 12      GSM : 0542 657 64 55 HEMEN ARAYIN
E-Posta: info@mutlugezegenanaokulu.com

 

 

HAKKIMIZDA

Özel Mutlu Gezegen Anaokulu Kurucusu ve  Sorumlu Müdürü Okul Öncesi Eğitimi Uzmanı Filiz SIN 25 yıldan beri emek ve gönül verdiği okul öncesi eğitiminde  "Eğitim Sevgiyle Başlar" inancıyla yola çıkarak 25 yıllık deneyim ve tecrübesini sizlerle paylaşıyor.

Geleceğe hazırlanmak sevgi ister, emek ister, özen ister. Bizler MUTLU GEZEGEN ailesi ve eğitimcileri olarak saygı ve sevgi ortamında, kaliteli eğitim ve öğretim olanakları sunarak yarınlarımıza özen gösteriyor, öğrencilerimizin hayata ilk hazırlanış dönemi olan okulumuzda hep beraber mutlu ve başarılı yarınlar için inançla çalışıyoruz. 

Okul Öncesi Dönemi “Yaşamın Sihirli Yılları”dır Çocuklarımızın bilişsel ve kişilik gelişimlerinin %80’ini tamamladıkları, insan gelişiminin en hızlı ve en duyarlı olduğu dönemdir.

Mutlu Gezegen Anaokulu olarak bu temel noktadan hareketle; Eğitim-öğretimin aileden sonraki bu ilk ayağında, SEVGİ dolu ve kendilerini ait hissedebilecekleri GÜVENLİ bir ortamda, öğrencilerimizi  koruyup kollamanın yanı sıra, kendilerini ÖZEL ve ayrıcalıklı hissetmeleri için çalışıyor, her çocuğumuza geleceğin lideri, sanatçısı, düşünürü, bilim insanı iş adamı gözüyle yaklaşıyor ve onların farklılıklarını, yeteneklerini ortaya çıkarmaya çalışarak, ATATÜRKÇÜ bir çizgide, ÇAĞDAŞ, özgüven duygusu gelişmiş birer DÜNYA VATANDAŞI olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okulumuzda, çocuklarımızın en iyi eğitimi alması amacının yanında, güvenlikleri ve konforları açısından da üst düzey detayları göz önüne alarak,  çevre yerleşim yerleri için kolaylıkla ulaşılabilecek konumu, fiziksel altyapısı, izlediği eğitim metodları ve profesyonel, güler yüzlü ve mutlu kadrosuyla,  gelecek güzel günlerde mutlu nesiller yetiştirmek istiyoruz. 

Mutlu bir gezegen için, mutlu çocuklar, mutlu bireyler, mutlu yaşamlara dönüşür!

Siz velilerimizi ve çocuklarımızı Mutlu Gezegen’e bekliyoruz.

 

 


 

 
HATAY MUTLU GEZEGEN ANAOKULU - İZMİR