TAÇ YILDIZ ANAOKULLARI   GAZİEMİR - İZMİR:

Taç Yıldız Anaokulları

TAÇ YILDIZ ANAOKULLARI   GAZİEMİR

Adres :  Gazikent Mahallesi, 678. Sk. 3-1, 35410 Gaziemir/İzmir

Telefon : 0232 251 36 66

GSM : 0545 307 25 26

Web :

 

HAKKIMIZDA

VİZYON ve MİSYON

Özel Taç Yıldız Anaokulları, 3 – 6 yaş aralığındaki çocuklara potansiyellerini keşfedip, sahip oldukları yeteneklerinde en üst düzeye ulaşmalarını sağlamak amacıyla Montessori Eğitim Metodu temel alınarak eğitim sunmak için kuruldu.

Özel Taç Yıldız Anaokulları eğitimde bütüncül ve evrensel bir bakış açısına sahiptir. Çocuğu bağımsız bir birey olarak görür ve çocuğa özgü doğal öğrenme sürecinin farkındalığıyla eğitim verir. Çocuğun özgüvenini, bağımsızlığını ve öğrenme merakını geliştiren Montessori metodunu kullanır. Eğitimde yenilikçi bir yaklaşımla okul öncesi eğitimde kendi alanında lider olmayı amaçlamaktadır.

Özel Taç Yıldız Anaokulları’nda Açık Kapı politikası izlenmektedir. İsteyen herkes okullarımızı ziyaret edebilir. Aile katılımlarını çok önemsiyoruz ve öğretmenlerimizle birlikteçocuklarımızın eğitimi ile ilgili projeleri ve etkinlikleri paylaşabilecekleri bir ortam sunuyoruz.

Misyonumuz;
Çocukların,
 Akademik ilgi ve hayat boyu öğrenme arzusuna sahip,
 Kendi kendine yetebilen, bağımsız, özgüveni yüksek, mutlu ve zevk aldığı için çalışan,
 Rekabet etmek yerine birbirlerine yardım edebilen, ezberlemek yerine bilgiyi hem kendi meraklarını tatmin etmek hem de insanlığa faydalı olabilmek için öğrenen,
 Hayal gücüne sahip ve sıra dışı düşünebilen,
 Sosyal sorumluluğa sahip, çevresindekilere merhametli, saygı, sevgi, zerafet ve nezaket duyguları besleyen,
 Kendi kültür ve değerlerini bilen, farklılıklara saygılı ve aynı zamanda dünya vatandaşlığı bilincinde kişiler olarak yetişmeleri için eğitimlerinde onlara rehberlik eden,
 Atatürk İlke ve Devrimleri’ne bağlı çocuklar yetiştirmektir.

FOTO GALERİ

 


 


 

 
TAÇ YILDIZ ANAOKULARI - İZMİR