MAVİ DÜNYA ANAOKULLARI   -  BUCA :

Adres
:
Merkez : 138 Sokak No: 32 Öğretmenevleri, Buca / İzmir
Şube : 63 Sokak No: 60 A/B Üçkuyular, Buca / İzmir
Telefon
:
0232 438 95 57 - 0232 442 56 31
GSM
:
0532 692 52 12
E-Posta
:
mavi.dunya2@hotmail.com
Web
:

Daha Büyük Görüntüle 


BİZ KİMİZ ?

Mavi Dünya Anaokulları olarak okulumuzda temelinde sevgi olan hiçbir eğitim başarısızlığa uğramaz bilinciyle , Atatürk ilkeleri ve devrimleri doğrultusunda milli duyguları , özgüvenleri gelişmiş bireyler olarak yetiştirmeye özen göstermekteyiz.

Her çocuğun bireysel farklılıklarının olduğunu ve bu faklılıkların , kendine özgü ilgi ve yeteneklerinin baz alındığı ‘ÇOKLU ZEKA’ kuramı ve ‘ETKİN ÖĞRENME’ eğitimi temel alınarak şekillendirilen eğitim programımızın amacı çocuklarımızda var olan gelişim potansiyelini desteklemek oyun aracılığıyla zihinsel keşif olanaklarını sağlamaktır.

Okulumuzun eğitim programında bulunan etkinlikler , çocuğun hızlı hızlı ve doğru düşünme yeteneği kazandırma , el ve beyin koordinasyonu, küçük kas fonksiyonlarını geliştirme , zeka gelişimine yardımcı , paylaşmayı öğreten grup ve bireysel oyunlar , görsel ve deneysel eğitim sağlayan çalışmalardan oluşmaktadır.

Uzman ve deneyimli öğretmen kadrosuyla 14 kişilik sınıflardan oluşan sınıflarda sınıf ve branş öğretmenleri eşliğinde tüm aktiviteler özenle işlenmektedir.


BRANŞ ÖĞRETMENLERİMİZLE ;
İNGİLİZCE
BİLGİSAYAR
BALE
MÜZİK
TİYATRO
RESİM
KUM BOYAMA
FOLKLÖR SATRANÇ
YÜZME BİNİCİLİK eğitimlerimiz verilmektedir.

Bizim için çocuk tıpkı parmak izlerimiz gibi benzersiz ve değerlidir.

FOTO GALERİ

 
ÖZEL BUCA MAVİ DÜNYA ANAOKULLARI