Adres : Arap Hasan Mah. 236 Sk. No:59 Hatay/İzmir

TEL : 0 232 232 78 03 - 0 232 243 64 76

Fax : 0 232 243 64 76

Web Adresi : http://www.bilgicemberim.com

E-Posta : bilgi@bilgicemberim.com

Konak Şubemiz :

Adres : MURAT REİS MAHALLESİ 242 SOK.NO:27/1-2A (YENİ KAPALI PAZAR YERİ YANI)
Telefon : 0232 231 12 12
E-mail : bilgi@bilgicemberim.com

 

Biz Kimiz
Sevgili velilerimiz bir yaz mevsiminin ardindan sonbahari karsilarken okullarin zil seslerini duymaya basladik ve çoktan 2,5 ayi da geride biraktik.

Bilgi Çemberi Etüt Merkezi çok öncelerden, Filiz Bardakçi ve Sahika Kayi’nin hayallerinde kurulmaya baslandi. Öncelikle Izmir ve Ege bölgesindeki etüt merkezlerini ve ana okullarimiza bagli etüt merkezlerini inceleyerek, ilk ögretim çagindaki çocuklarimizin nasil rahat edeceklerini, ev ödevlerini nasil zevkle yapacaklarini düsünerek Bilgiçemberi’ni tasarladik. Velilerimiz, çocuklarini etüt merkezine birakirken kaygi ve kusku duymamaliydi. Isine veya evine giderken akli çocugunun ev ödevlerinde, barinma ve beslenmesinde, egitiminde kalmamaliydi. Eve geldiginde çocuguna yalniz sevgisini, mutlulugunu ve huzurunu sunmaliydi.

Her seyin çocuklar için özel planlandigi; bünyesinde çocuk egitim ve ögretimiyle ilgili, konusunda uzman egitmenler ve ögretmenlerin barindigi, idealist fikirlerin bulustugu bir etüt merkezi olmaliydi.

Öncelikle temel amacimiz; güler yüzlü, iyi iletisimler kurabilen, konusunda uzman, branslarinda basarili, ögrencileri seven ve anlayabilen güçlü bir ögretmen kadrosu ile sicak bir egitim ögretim ortami hazirlamaktir. Bu temel amacimiza ulasmis olmaktan gurur duyuyor egitim kadromuza tesekkürlerimizi sunuyoruz.


Bizim vizyonumuz etüt merkezleri alaninda model olmaktir. Merkezimizin çalismalari ve fiziki kosullari baska etüt merkezine de model olmalidir. Çocuklarimiz her seyin en iyisine layiktir. Bizim çalismalarimizda model olma anlayisi içinde siz velilerimizin de büyük destegi vardir. Egitimin en temel gereksinimleri “HOSGÖRÜ, SEVGI, DISIPLIN ve ÖZGÜVEN “ oldugu bilinci ile çalismalarimiza ivme kazandirdik. Ulu önder ATATÜRK‘ün ilke ve devrimlerinin izinde, aklin ve bilimin yol göstericiliginde çagdas laik demokrat kusaklar yetistirilmesine katkimiz olacagi inanci içinde hiç durmadan yol alacagiz.

Sizlerin destegini hep yanimizda hissetmemiz dilegi ile saygilarimizi sunariz.